[smartslider3 slider=»2″]
Biomie užívame celá rodina, už sme si na to jednoducho zvykli, deti (7 a 9 rokov) fungujú dobre, takmer nebývajú choré a to sú vyťažené rôznymi športmi a koníčkami. Pripomínam pravidelne aj manželovi, aby si pri svojom rozbehanom životnom štýle nezabudol dopriať aspoň jedno teplé jedlo a s nim...
Malá chodila zo škôlky raz so soplíkmi, raz s kašľom, klasika, ako sme jej začali podávať Biomie Kids zdá sa mi, že je oveľa odolnejšia, už s ňou nemusím bývať každý druhý mesiac doma.
O prospešnosti probiotík som počúvala a čítala už dlhšie, na vyskúšanie som si zobrala Biomie Daily Premium, neviem prečo, len tak lebo sa mi páčil obal, užívam ich už mesiac a pol a cítim sa… inak mám viac síl, chuť do života a zmizli mi aj vyrážky, ktoré sa mi pravidelne objavovali na čele...
Po tom ako som využíval antiobiotiká som sa nevedel dostať „do formy“, stále ma bolelo brucho, pravidelné hnačky. Názov Biomie SOS znelo v mojom prípade sľubne, zabralo. Som živý zdravý spokojný 😀
